Blog

BEJTO materace

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warto zainwestować w narzędzia od firmy Milwaukee? Odpowiadamy!

Dodaj komentarz

Każdy większy remont domu czy mieszkania wymaga nie tylko solidnych planów ale również dokładnego przygotowania się do podjęcia wyzwania. Ci, którzy mają w sobie nieco zapału oraz umiejętności majsterkowicza z pewnością pokuszą się o samodzielne wykonanie części prac. Z kolei osoby, które nie mają czasu i doświadczenia, mogą skorzystać z usług profesjonalistów, doskonale znających się na swoich fachu. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku, niezbędne są odpowiednie narzędzia oraz elektronarzędzia, które ułatwią remont i znacząco przyśpieszą realizację jego poszczególnych etapów.

Czytaj więcej

Czym jest malowanie natryskowe?

Dodaj komentarz

Remont mieszkania wiąże się z koniecznością podjęcia kilku ważnych decyzji. Należy między innymi wybrać odpowiednie pokrycie podłóg oraz rodzaj drzwi wewnętrznych. Najważniejszą kwestią jest jednak przyszły wygląd ścian - decyduje on bowiem w dużej mierze o charakterze wnętrza. Obecnie coraz częściej wybieraną opcją wykończenia tych powierzchni jest malowanie natryskowe. Co warto o nim wiedzieć?

Czytaj więcej

Weekend w Nowym Sączu - gdzie się zatrzymać?

Dodaj komentarz

Nowy Sącz, pomimo że wciąż nieodkryty, jest jednym ze zdecydowanie najstarszych miast małopolski. Położony jest w niezwykle malowniczej okolicy u stóp Beskidów. Nic dziwnego, że jest on coraz częściej wybierany przez turystów, poszukujących interesujących zabytków i ciekawych ekspozycji. Nowy Sącz może również stanowić doskonałą bazę wypadową do bliżej położonych miejscowości oraz na górskie szlaki Beskidu Wyspowego lub Sądeckiego.

Czytaj więcej

Serwis pompy ciepła - co należy skontrolować?

Dodaj komentarz

Pompy ciepła powinny być serwisowane przynajmniej raz w roku, najlepiej tuż przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Taki serwis powinien być dokonywany przez autoryzowanego serwisanta. Zakres jego prac będzie zależał nie tylko od konstrukcji samego urządzenia, ale również i od warunków gwarancji. W każdym przypadku natomiast należy wykonać ściśle określone czynności, by zapewnić pompie bezpieczną pracą i długoletnią żywotność.

Czytaj więcej