Skip to main content

Blog

BEJTO materace

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na jakie dofinansowania w 2024 mogą liczyć mieszkańcy powiatu nowosądeckiego?

Dodaj komentarz

W roku 2024 mieszkańcy powiatu nowosądeckiego mogą liczyć na różnorodne formy dofinansowań, w tym szczególnie na wsparcie związane z termomodernizacją oraz programem Czyste Powietrze. Taki program ma na celu poprawę efektywności energetycznej budynków oraz redukcję emisji zanieczyszczeń powietrza, co przyczynia się zarówno do zmniejszenia kosztów ogrzewania, jak i poprawy jakości życia mieszkańców poprzez poprawę stanu środowiska. Poniżej przedstawiamy główne kwestie związane z termomodernizacją oraz możliwości dofinansowania.

Czytaj więcej

Trendy w aranżacji wnętrz - zobacz przykłady z Lublina

1 komentarz

Umiejętna aranżacja wnętrz to sztuka łączenia najnowszych trendów wnętrzarskich z potrzebami oraz upodobaniami inwestora. By tak się stało, warto dobrze orientować się w tym, co jest modne oraz śledzić trendy wnętrzarskie zapowiadane na początku każdego nowego roku. By ułatwić zadanie wszystkim, których czeka remont lub etap wykańczania własnego mieszkania bądź domu w dzisiejszym wpisie prezentujemy najciekawsze przykłady trendów i stylów w aranżacji wnętrz prosto z Lublina. Zapraszamy.

Czytaj więcej

Dlaczego warto skorzystać z pomocy stylisty w salonie ślubnym?

Dodaj komentarz

Zastanawiasz się, od czego zacząć poszukiwanie sukni ślubnej? Przed Tobą pierwsza wizyta w salonie mody ślubnej w Opolu? Jako że wybór kreacji na ten wyjątkowy dzień to trudne zadanie, odpowiednio się do tego przygotuj. Do salonu możesz zabrać zaufaną osobę — mamę lub przyjaciółkę, ale nie tylko. Jeśli oczekujesz profesjonalnej pomocy, zdecyduj się na współpracę ze stylistą. Przeczytaj, dlaczego podczas konsultacji w salonie ślubnym warto skorzystać z pomocy stylisty.

Czytaj więcej

TOP 5 serwisów naprawy sprzętu RTV w Dobrym Mieście i okolicach

Dodaj komentarz

W dzisiejszych czasach elektronika jest nieodłączną częścią naszego życia. Gdy nasze urządzenia RTV potrzebują naprawy, kluczowe jest znalezienie odpowiedniego serwisu. W tym rankingu przedstawiamy top 5 serwisów naprawy sprzętu RTV w Dobrym Mieście i okolicach. Dzięki nim możemy cieszyć się ulubionymi programami i muzyką bez przeszkód. Teraz przyjrzyjmy się bliżej tym wyjątkowym serwisom i ich ofertom.

Czytaj więcej