Blog

BEJTO materace

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tapicerowanie mebli - na jakie koszty trzeba się przygotować?

Tapicerowanie mebli

Obecnie modne staje się nadawanie nowego życia wszystkim przedmiotom, które da się odnowić. Nic dziwnego, że popularność zyskuje też renowacja starych mebli z własnego strychu czy garażu oraz kupowanie i przerabianie mebli używanych. Ty również zastanawiasz się, ile kosztuje obicie narożnika, fotela i sofy u tapicera? W takim razie ten artykuł jest dla Ciebie. Przeczytaj go koniecznie!

Kontynuuj czytanie

Czy opłaca się inwestować w fotowoltaikę?

Ranking firm fotowoltaicznych

Wielu z nas zastanawia się, czy inwestycja w fotowoltaikę jest korzystna. Odpowiedź na to pytanie jest złożona i zależy od wielu czynników. W artykule odpowiemy na pytanie, kiedy nie warto decydować się na instalację fotowoltaiczną, a kiedy jest ona idealnym pomysłem dla naszego domu czy firmy.

Kontynuuj czytanie

Co to jest system ERP?

Aplikacja ERP Mpolka

System ERP (z angielskiego Enterprise Resources Planning) to planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Termin ten opisuje typ oprogramowania, które dane przedsiębiorstwo używa do zarządzania swoją działalnością, obejmującą głównie księgowość, zarządzanie projektami, zaopatrzenie, zarządzanie ryzykiem oraz zapewnienie zgodności z przepisami czy operacje w łańcuchu dostaw. 

Kontynuuj czytanie

Jak wybrać funkcjonalną szafę?

Komandor Kraków

Szafa należy do bardziej istotnych mebli w Twoim domu, ponieważ to w niej znajdują się wszystkie Twoje ubrania, które tak starannie wybierasz. A więc przed podjęciem decyzji o zakupie tego mebla należy się dobrze zastanowić. Tradycyjne szafy wolnostojące są dostępne przeważnie od razu w komplecie z regałami i komodami. Taki zestaw sprawia, że możesz nim zabudować wnętrze swojego domu czy też mieszkania. Oczywiście kupienie samej szafy nie stanowi żadnego problemu, ponieważ na dzień dzisiejszy na rynku meblowym jest szeroki asortyment takich mebli, tylko zastanówmy się czy pojedyncza szafa zabuduje w pełni wolną przestrzeń w domu?

Kontynuuj czytanie