Blog

BEJTO materace

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poradnik - jak odnowić meble tapicerowane

Wrocław tapicer

W wielu wypadkach nakład sił i środków, potrzebnych do odnowienia mebli tapicerowanych, jest naprawdę niewielki. Ich renowacja jest przy tym na tyle prosta, że podjąć się jej może praktycznie każdy. Co istotne - efekty tych działań mogą być naprawdę spektakularne. Nasz artykuł przedstawi skuteczne sposoby na przeprowadzenie prac tego typu.

Czytaj więcej

Jak skutecznie zatrzymać ciepło w budynku za pomocą styropianu?

jak zrobić wylewkę na styropianie

Jednym z lepszych sposobów dostępnych na rynku, aby skutecznie zatrzymać ciepło wewnątrz budynku, jest ułożenie styropianu pod wylewką. Dzięki temu nasz budynek będzie znacznie lepiej odizolowany od powierzchni. Styropian zapewnia znacznie lepszą izolację od strony gruntu. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić na ogrzewaniu budynku. W tym artykule przybliżymy, jak najlepiej jest ułożyć styropian pod wylewką podłogową. 

Czytaj więcej

Tapicerowanie mebli - na jakie koszty trzeba się przygotować?

Tapicerowanie mebli

Obecnie modne staje się nadawanie nowego życia wszystkim przedmiotom, które da się odnowić. Nic dziwnego, że popularność zyskuje też renowacja starych mebli z własnego strychu czy garażu oraz kupowanie i przerabianie mebli używanych. Ty również zastanawiasz się, ile kosztuje obicie narożnika, fotela i sofy u tapicera? W takim razie ten artykuł jest dla Ciebie. Przeczytaj go koniecznie!

Czytaj więcej

Czy opłaca się inwestować w fotowoltaikę?

Ranking firm fotowoltaicznych

Wielu z nas zastanawia się, czy inwestycja w fotowoltaikę jest korzystna. Odpowiedź na to pytanie jest złożona i zależy od wielu czynników. W artykule odpowiemy na pytanie, kiedy nie warto decydować się na instalację fotowoltaiczną, a kiedy jest ona idealnym pomysłem dla naszego domu czy firmy.

Czytaj więcej